واحد بازاریابی و فروش

از خدمات رایگان مرکز چاپ و بسته بندی همدان که قبل از سفارش گیری از مشتریان و انجام چاپ ارائه می شود. میتوان به مشاوره برای گرفتن بهترین خروجی اشاره کرد. بخشی از طیف مشتریان ما از تولید کنندگان و کار آفرینان با محصولات مختلف و سلایق گوناگون هستند. که رضایت ایشان از خروجی کار برای ما بسیار حائز اهمیت است.

برای رفع نیاز این سلایق متنوع نیاز است که از قبل انتظارات مشتریان بررسی شود. و محصولات قابل ارائه مناسب انتظار مشتری معرفی و تشریح شود. همچنین مناسب ترین محصول متناسب با بودجه درنظر گرفته شده مشتری بدون کاستن از کیفیت کار برای محصول تولیدی مشتری در نظر گرفته شود.

گرفتن تصمیم اشتباه در چاپ و بسته بندی موجب گرفتن نتیجه نامطلوب و طبیعتا منجر به اتلاف وقت با ارزش و هزینه شما خواهد شد. برای جلوگیری از این امر و گرفتن بهترین خروجی و نتیجه کارشناسان فروش و بازاریابی ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند. تا شما را در رسیدن به بهترین کیفیت چاپ و بهترین طراحی و بسته بندی یاری کنند.

برای شما عزیزان که نیاز به اطلاعات در مورد متریال های چاپ – چاپ آفست و اینکه این نوع چاپ چگونه باعث کاهش قابل توجه هزینه های چاپ در مقایسه با دیگر روش های چاپ در تیراژ های مختلف شود. همچنین در مورد اینکه چه نوع چاپی و چه متریال  خدماتی برای سفارش شما مناسب تر است توضیحات مفصل داده خواهد شد.

برای گرفتن مشاوره حضوری یا غیر حضوری با کارشناسان فروش مرکز چاپ و بسته بندی همدان از طریق تماس با هر یک از کارشناسان فروش و بازاریابی اقدام کنید:

شماره تماس کارشناسان فروش:

خانم ردایی –      ۰۹۳۳۹۰۰۳۳۸۳ – ۳۴۵۸۶۱۷۱

خانم پور سلیم – ۰۹۳۳۹۰۰۳۳۸۶ – ۳۴۵۸۶۷۳۹

خانم زارعی –      ۰۹۳۳۶۸۶۰۱۴۵ – ۳۴۵۸۶۷۳۸

خانم خانی –       ۰۹۳۰۶۷۶۸۳۱۹ – ۳۴۵۸۶۷۳۳

خانم سلیمانی – ۰۹۳۳۹۰۰۳۳۸۴ – ۳۴۵۸۶۱۷۰

همچنین پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات در مورد واحد های مرکز چاپ و بسته بندی همدان  مقالات موجود  در سایت در مورد واحد طراحی گرافیک ، واحد لیتوگرافی و فرم بندی ، و … را مطالعه فرمایید.

 

از طریق لینک زیر می توانید شکایات خود را  ثبت نمایید:

ثبت شکایات
واحد فروش روتاپک
فهرست